PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie


 
 
 
 
 

Trendy06

Šampony

V kadeřnictví nabízíme k prodeji šampony značky Subrina profesional a značky Framesi.

Trápí Vás  matné, zplihlé vlasy se sklonem k vypadávání a tvorbě lupů? Šampony jsou prověřeny dlouholetou zkušeností v profesionálních salónech, obnovují přirozenou krásu vlasů a napomáhají ke zlepšení jejich stavu díky obsahu blahodárných aktivních látek. Dopřejte svým vlasům profesionální péči.

  • přípravky pro všechny typy barvených a zesvětlených vlasů
  • přípravky pro snadné zvětšení objemu a zvýšení lesku vlasů
  • přípravky pro denní péči o suché a normální vlasy
  • Speciální řada pro problematické vlasy a problémy vlasové pokožky (lupy)

více informací


Trendy01 Péče o vlasy

Suché , splihlé, porézní vlasy s tendencí ke krepatění vyžadují obnovu zdravého vzhledu vlasů. Existuje mnoho výrobků určených k regeneraci a oživení vlasů. Mnou ověřené přípravky najdete v této sekci.

Nechte Vaše vlasy vyniknout.

Arganový olej patří mezi největší hit poslední doby. Každá kapka Arganového oleje Morphosis obsahuje esenciální mastné kyseliny, flavonoidy, vitaminy E a B5, vysoce hydratační kondicionéry a UV filtr. Získaná formule má velice široké využití i pro jemné vlasy.

 

více informací


Trendy09 Styling

Revoluční produkty, které umožní efektivní zpracování vlasů, zlepšení jejich struktury a stability a výrazně podpoří definici účesu. Zcela nová stylingová řada, která zkrotí i ty nejnáročnější typy vlasů a maximálně podpoří krea...

Vyberte si ze široké škály profesionálních tužidel, fixačních gelů, vosků či laků na vlasy a nebojte se popustit uzdu své fantazii při tvorbě účesu.

více informací


optimalizace PageRank.cz