PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie


 
 
 
 
 

Péče o vlasy

Suché , splihlé, porézní vlasy s tendencí ke krepatění vyžadují obnovu zdravého vzhledu vlasů. Existuje mnoho výrobků určených k regeneraci a oživení vlasů. Mnou ověřené přípravky najdete v této sekci.

Nechte Vaše vlasy vyniknout.

Arganový olej patří mezi největší hit poslední doby. Každá kapka Arganového oleje Morphosis obsahuje esenciální mastné kyseliny, flavonoidy, vitaminy E a B5, vysoce hydratační kondicionéry a UV filtr. Získaná formule má velice široké využití i pro jemné vlasy.

 

Lehký arganový olej SUBLIMIS SHINE LIGHT OIL

Máte–li zájem o produkty můžete si je vyzvednout přímo v salonu nebo mne kontaktujte na email petrafagulcova@seznam.cz a zašlu Vám je poštou na Vaši adresu.

ČISTÝ ARGANOVÝ OLEJ 125ML                          akce  390 KČ

 

Čistý arganový olej SUBLIMIS PURE OIL

LEHKÝ ARGANOVÝ OLEJ S LESKEM 125ML   akce  390KČ

 

 Luxe oil

Jemný obnovující elixír pro všechny typy vlasů, který promění Vaše vlasy do nové textury. Arganový, Jojobový a Mandlový olej proniká hluboko do struktury vlasu a obnovuje ji. Dodává okamžitou a dlouhotrvající lehkost. Vaše vlasy budou 10x více hebké a získají 3x více keratinové ochrany. Malé molekuly výživné receptury pronikají přímo do vlasového vlákna, uzamykají vlhkost uvnitř a posilují keratinovou vazbu. Vlas je méně porézní, zůstává dobře hydratovaný a je okamžitě posílen zevnitř. Tento olej má nádhernou orientální kořeněno-květinovou vůni, která obsahuje pomerančový extrakt.

Použití: pro okamžité a dlouhodobé vyhlazení vpracujte 1-2 pumpičky elixíru od poloviny délek vlasů až do konců. Univerzální použití na mokré i suché vlasy.

Easycapture1_5

 

Cena    100ml  390 Kč

 

Vyberte si ze široké škály profesionálních tužidel, fixačních gelů, vosků či laků na vlasy a nebojte se popustit uzdu své fantazii při tvorbě účesu. Ověřeno kadeřnickými salóny.